Zajęcia edukacyjne

rytmika

Rytmika
Zajęcia rozbudzają zamiłowanie do muzyki poprzez śpiew, wspólne muzykowanie , zabawy ruchowe. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy ( pedagogika zabawy) – świetnie się bawiąc naturalnie się uczymy!

 

angielski

Język angielski
Naukę odbywa się  poprzez zabawy słowno – ruchowe. Dzieci uczą się języka aktywnie wykorzystując wszystkie swoje zmysły. Przyswajana wiedza jest na tych samych zasadach , na jakich uczą się języka ojczystego. Najpierw dziecko osłuchuje się z brzmieniem nowych słów, uczy się je rozumieć a potem za ich pomocą komunikować. Na zajęciach dzieci wprowadzane są w świat  języka angielskiego przez przyjazną postać pieska Patcha.

 

fitness

Fitness dla dzieci
Na zajęciach  dzieci rozwijają swoją sprawność ruchową poprzez ćwiczenia w formie opowiadań ruchowych. Dzięki temu dziecko wzmacnia swoją sprawność ruchową oraz fizyczną w sposób radosny i przyjazny dla niego to nauka i zabawa w jednym! Podczas warsztatów dzieci rozwijają następujące zdolności: sprawność rączek, wyobraźnię przestrzenną, koncentrację i wytrwałość, umiejętność współpracy w grupie. Maluchy w najbardziej przyjazny dla siebie sposób poznają podstawy matematyki, fizyki i ekologii.

gimastyka2

Gimnastyka korekcyjna i ogólnorozwojowa

Zajęcia  mają na celu wyrabianie prawidłowej postawy ciała, w sytuacjach dnia codziennego, wytwarzanie silnej i wytrzymałej stabilizacji mięśniowo-więzadłowej kręgosłupa, uzyskanie pełnego zakresu ruchu w stawach, podnoszenie ogólnej sprawności ciała.

 

tance

Tańce
Od zawsze wiadomo, że ruch, muzyka kształtują postawę a także charakter i wrażliwość (nie tylko dziecięcą). Moim celem jest uwrażliwienie dzieci na muzykę jak również wyrażania swoich emocji poprzez ruch-taniec. Poprzez  krótkie układy taneczne do muzyki popularnej kształtuję ich koordynację i rozwijam ruchowo. W moim zakresie są także tańce ludowe i regionalne, które uświadamiają dzieciom ich pochodzenie i uczą o tradycji i kulturze polskiej.

 

 

 

 

O nas

Przedszkole Niepubliczne Happy Kids istnieje od 2013 roku. Jesteśmy Przedszkolem o profilu przyrodniczo-podróżniczym, pod patronatem Lasów Państowych.

Pomagamy rodzicom przygotować ich dzieci do odnoszenia sukcesów na miarę ich indywidualnych możliwości, jak również radzenia sobie z trudnościami, bo misją naszego Przedszkola jest „Radosny rozwój”.

więcej

Dlaczego my

  • Doskonale rozumiemy potrzeby Twojego dziecka
  • Zapewniamy rodzinną atmosferę i przestrzeń do twórczego rozwoju
  • Oferujemy nowoczesny system komunikacji z rodzicami
  • Oferujemy nowoczesny system komunikacji z rodzicami
  • Happy Kids to wykwalifikowana kadra, mnóstwo atrakcji i wydarzeń
  • Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb
więcej

Kontakt

  • ul. Burskiego 24, 10-900 Olsztyn
  • tel. 89 523 76 19
  • e-mail: przedszkole@happykids.olsztyn.pl