O nas

 

Misja przedszkola Happy Kids

Przedszkole działa pod patronatem Lasów Państwowych w Olsztynie. Naszym głównym celem jest kształtowanie świadomości ekologicznej u dzieci, czyli jak postępować aby chronić środowisko naturalne.

Księga umiejętności

Każdy przedszkolak ma założoną „ Księgę umiejętności”, w której nauczyciele notują wszystkie osiągnięcia dziecka. Księga umiejętności opiera się na zasadzie wzmocnień pozytywnych, daje dziecku poczucie, że cenimy je za to kim jest, buduje pozytywną samoocenę i motywację wewnętrzną.

Kontakt z przedszkolem

Nasze przedszkole preferuje różne formy współpracy i komunikacji z Państwem. Jedną z takich form komunikacji jest system CRM-wygodna komunikacja elektroniczna.

Nasza kadra

Katarzyna Wanago

Od kilku lat jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego. Lubię pracę z dziećmi i sądzę, że dzieci też mnie lubią co jest niezmiernie przyjemne. Dążę do tego aby uczyć dzieci otwartości i szacunku do innych jak również budowania u nich poczucia własnej wartości by odważnie podejmowały wyzwania dnia codziennego.

Ukończyłam Pedagogikę na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie z zakresu Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W swojej pracy stawiam na osobisty rozwój przedszkolaków , bo jak powiedział Janusz Korczak : „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.”

 

Anna Gartner

Ukończyłam studia nauczycielskie na Uniwersytecie Warszawskim oraz kształciłam się również jako nauczyciel w London College w Anglii. Pracuję z dziećmi wiele lat. Kocham dzieci i moja praca daje mi dużo szczęścia i radości. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i staram się rozbudzać w nich indywidualne zainteresowania i umiejętności.

Mottem ,którym się kieruję w życiu i w pracy, są słowa Jana Pawła II: Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

 

Ewa Lange

 

Ukończyłam studia o kierunku Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Moja praca jest moją pasją. Kocham dzieci i praca z nimi  przynosi mi dużo satysfakcji, a postępy maluchów motywują mnie do rozwoju i poszukiwania nowych metod nauczania. . Dziecko w wieku przedszkolnym wymaga szczególnej troski, dlatego moim celem jest dbanie o jego rozwój i budowanie fundamentu do późniejszej nauki szkolnej.

 

Olga Nowicka

 

Od kilku lat pracuję jako asystent nauczyciela w przedszkolu. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji i radości, motywuje do działania, a tym samym do poszukiwania nowych pomysłów na uatrakcyjnienie zajęć. W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem dziecka. Dążę do jego wszechstronnego rozwoju. Staram się dostrzegać jego indywidualne potrzeby  oraz wspierać harmonijny rozwój.

 

Natalia Szponar

Praca z dziećmi jest jednym z najlepszych wyborów w moim życiu jakie podjęłam – to moja pasja i powołanie.  Codziennie razem odkrywamy to co nowe i nieznane a każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. W mojej pracy kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne – wnosi do tej pracy mnóstwo radości. Stawiam sobie za cel poznanie małych przedszkolaków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby pamiętając, że dzieciństwo to czas najpiękniejszych wspomnień.

Uwielbiam malarstwo i muzykę. Uczę dzieci Rysunku i śpiewu.

„Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze” (B. Cage)

 

 

 

 

 

O nas

Przedszkole Niepubliczne Happy Kids istnieje od 2013 roku. Jesteśmy Przedszkolem o profilu przyrodniczo-podróżniczym, pod patronatem Lasów Państowych.

Pomagamy rodzicom przygotować ich dzieci do odnoszenia sukcesów na miarę ich indywidualnych możliwości, jak również radzenia sobie z trudnościami, bo misją naszego Przedszkola jest „Radosny rozwój”.

więcej

Dlaczego my

  • Doskonale rozumiemy potrzeby Twojego dziecka
  • Zapewniamy rodzinną atmosferę i przestrzeń do twórczego rozwoju
  • Oferujemy nowoczesny system komunikacji z rodzicami
  • Oferujemy nowoczesny system komunikacji z rodzicami
  • Happy Kids to wykwalifikowana kadra, mnóstwo atrakcji i wydarzeń
  • Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb
więcej

Kontakt

  • ul. Burskiego 24, 10-900 Olsztyn
  • tel. 89 523 76 19
  • e-mail: przedszkole@happykids.olsztyn.pl