O nas

 

Misja przedszkola Happy Kids

Przedszkole działa pod patronatem Lasów Państwowych w Olsztynie. Naszym głównym celem jest kształtowanie świadomości ekologicznej u dzieci, czyli jak postępować aby chronić środowisko naturalne.

Księga umiejętności

Każdy przedszkolak ma założoną „ Księgę umiejętności”, w której nauczyciele notują wszystkie osiągnięcia dziecka. Księga umiejętności opiera się na zasadzie wzmocnień pozytywnych, daje dziecku poczucie, że cenimy je za to kim jest, buduje pozytywną samoocenę i motywację wewnętrzną.

Kontakt z przedszkolem

Nasze przedszkole preferuje różne formy współpracy i komunikacji z Państwem. Jedną z takich form komunikacji jest system CRM-wygodna komunikacja elektroniczna.

Nasza kadra

IMG_9985net

Katarzyna Wanago

„Od kilku lat jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego. Lubię pracę z dziećmi i sądzę, że dzieci też mnie lubią co jest niezmiernie przyjemne. Dążę do tego aby uczyć dzieci otwartości i szacunku do innych jak również budowania u nich poczucia własnej wartości by odważnie podejmowały wyzwania dnia codziennego.”

IMG_0013net

Katarzyna Gajda

„Jestem absolwentką pedagogiki o specjalności  edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Pracuję  z dziećmi od kilku  lat. Każde dziecko, które przychodzi do przedszkola jest dla mnie wyjątkowe, dlatego też staram się jak najlepiej je poznać  , po to aby zadbać o ich indywidualny i harmonijny rozwój. Wszechstronny  rozwój w zgodzie z indywidualnymi predyspozycjami każdego dziecka to nadrzędny cel wszystkich moich działań. Nic nie sprawia mi większej radości niż obserwowanie ich codziennych postępów i sukcesów oraz świadomość, że wspieram ich w rozwoju samodzielności i niezależności na przyszłość.”

IMG_0037net

Karolina Skorupska

„Ukończyłam Pedagogikę na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie z zakresu Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W swojej pracy stawiam na osobisty rozwój przedszkolaków , bo jak powiedział Janusz Korczak : „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.”

IMG_0046net

Ewelina Godlewska

Jest Olsztyńską muzykoterapeutą,  oligofrenopedagogiem, wokalistą zespołu ProForma oraz doradcą zawodowym.

Od wielu lat stale współpracuje z olsztyńskimi przedszkolami prowadząc zajęcia z rytmiki oraz muzykoterapii. Mocno wierzy, że muzyka wywiera ogromny wpływ na wszechstronny i prawidłowy rozwój dziecka. Rozbudza zamiłowanie do muzyki poprzez śpiew, wspólne muzykowanie , zabawy ruchowe. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy ( pedagogika zabawy) – świetnie się bawiąc naturalnie się uczymy!

IMG_0019net

Agnieszka Nowowiejska

Prowadzi zajęcia z języka angielskiego  dla dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym od 15 lat. Naukę odbywa się  poprzez zabawy słowno – ruchowe. Dzieci uczą się języka aktywnie wykorzystując wszystkie swoje zmysły. Przyswajana wiedza jest na tych samych zasadach , na jakich uczą się języka ojczystego. Najpierw dziecko osłuchuje się z brzmieniem nowych słów, uczy się je rozumieć a potem za ich pomocą komunikować. Na zajęciach dzieci wprowadzane są w świat  języka angielskiego przez przyjazną postać pieska Patcha.

 

O nas

Przedszkole Niepubliczne Happy Kids istnieje od 2013 roku. Jesteśmy Przedszkolem o profilu przyrodniczo-podróżniczym, pod patronatem Lasów Państowych.

Pomagamy rodzicom przygotować ich dzieci do odnoszenia sukcesów na miarę ich indywidualnych możliwości, jak również radzenia sobie z trudnościami, bo misją naszego Przedszkola jest „Radosny rozwój”.

więcej

Dlaczego my

  • Doskonale rozumiemy potrzeby Twojego dziecka
  • Zapewniamy rodzinną atmosferę i przestrzeń do twórczego rozwoju
  • Oferujemy nowoczesny system komunikacji z rodzicami
  • Oferujemy nowoczesny system komunikacji z rodzicami
  • Happy Kids to wykwalifikowana kadra, mnóstwo atrakcji i wydarzeń
  • Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb
więcej

Kontakt

  • ul. Burskiego 24, 10-900 Olsztyn
  • tel. 89 523 76 19
  • e-mail: przedszkole@happykids.olsztyn.pl